Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Система зберігання та обліку ключів Mul-t-lock Traka 21 (Код товару: 10622)

Ціна:
Рейтинг: 4.8 (10 оценок)
Виріб: Системи контролю доступу
Підкатегорія: Системи обліку ключів
Виробництво: Ізраїль
Бренд: Mul-t-lock Серія: Traka 21
Гарантія: 12 міс.
Доставка

"Нова Пошта"

*Безкоштовна доставка від 2 800 грн.

Самовивіз

*Тільки місто Дніпро

Оплата

Післяплата

*"Нова Пошта" 20 грн. + 2%
**Мінімальна сума замовлення від 300 грн.

WayForPay онлайн оплата

*Visa / MasterCard / Приват24 / QR код

Онлайн оплата частинами

*Для власників карток Приватбанк та Монобанк сервісом WayForPay

Переказ на карту

*Без комісії! (ПриватБанк, Monobank)

Переказ на рахунок

*Без ПДВ (ПП 2-а група)

При зустрічі

*Тільки місто Дніпро

Інтелектуальна, електронна та надійна система зберігання та контролю ключів. Має компактний і міцний металевий корпус. Застосовується в організаціях та установах із високою вимогою контролю доступу (підприємства, офіси, автосалони, медичні та інші установи). Ідеальна та автономна система Traka 21 Mul-t-lock (Трака 21 Мультилок) дозволяє вести легкий і тонкий контроль над механічними ключами. Формувати та експортувати звіти (хто і коли використовував той чи інший ключ) на USB носій для подальшого аналізу на ПК. постійного джерела живлення. Передбачено аварійне відкривання за допомогою спеціального ключа власника (йде в комплекті).
Дозволяє зберегти до 1000 постійних користувачів та їх персональні конфігурації (пін-код, ключі до яких вони мають доступ). Просте програмування та адміністрування здійснюється на сенсорній панелі і не вимагає використання ПК або інших спеціальних пристроїв. Traka 21 включає 21 гніздо зі світловою і звуковою індикацією. Ключі кріпляться завдяки спеціальному нерозбірному кільцю до унікального брелока iFob. Завдяки інноваційній технології радіочастотної ідентифікації (RFID) брелок iFob надійно взаємодіє із системою Traka.

Як це працює?

Будь-який зареєстрований користувач вводить особистий пін-код на сенсорній панелі. Після миттєвої ідентифікації система відкривається, зеленим кольором відображається, до яких ключів відкритий доступ. Всі інші відділення виділяються червоною індикацією та залишаються заблокованими. Після використання процедура введення коду знову повторюється, і Traka 21 підказує в яке гніздо необхідно повернути ключ за допомогою світлової індикації жовтого кольору. У разі невідповідності система попередить про помилку користувача звуковим сигналом.

Система зберігання та обліку ключів Traka 21 Mul-t-lock включає сучасні та інноваційні технології контролю доступу. Можливість використання будь-яких (!) механічних ключів робить її універсальною. І дозволяє мінімізувати ризик пов'язаний з "людським фактором", оптимізувати виробництво та суттєво знизити витрати Вашої організації чи виробництва.

Додати коментар