Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Серія

Висота полотна

Висота (мм.)

Ширина (мм.)

Сейфи

Сторінок

Сейфи давно стали необхідною частиною кожного великого офісу, багатьох квартир та будинків. Сьогодні це один з надійних і практичних способів зберігання документів, речей, грошей та зброї.

Навіщо потрібен сейф для дому?

Якщо ще кілька років тому сейфи замовляли переважно для офісів, а вдома їх використовували виключно специфічні категорії людей, то сьогодні сейф для дому став дедалі популярнішим у звичайних громадян. Сейф для дому служить декільком важливим цілям:

 • Збереження цінностей. У сейфі можна зберігати гроші, коштовності, ювелірні прикраси, антикваріат та інші цінності. Він забезпечує захист від крадіжки, форс-мажорних обставин чи доступу сторонніх осіб.
 • Зберігання документів. Важливі документи, такі як паспорти, свідоцтва про народження, договори, документи на нерухомість та інші можуть бути прибрані в сейф, що забезпечить їх збереження у разі пожежі або інших надзвичайних ситуацій. Також це дозволяє завжди бути впевненим у місці зберігання важливих документів, щоб вони не загубилися у метушні.
 • Власна безпека. Сейф дозволяє запобігти випадковому або неправомірному доступу до вогнепальної зброї та інших небезпечних предметів. У випадку з легальним володінням вогнепальною зброєю наявність спеціального сейфу є обов'язковою з точки зору вимоги закону.

Види сейфів та їх особливості

Існує кілька видів сейфів, кожен з яких має свої переваги та недоліки, залежно від того, для яких саме цілей ви їх використовуватимете.

 • Сейфи для вогнестійкості. Ці сейфи спроектовані для захисту від пожеж. Вони можуть витримати високі температури та запобігти пошкодженню документів та цінностей. Існують класи вогнестійкості LFS30P та LFS60P.
 • Сейфи для зламостійкості. Вони призначені для захисту від злому. Такі сейфи зазвичай мають складніші замки і міцнішу конструкцію. Існує кілька класів злостійкості: від I до V класу за ДСТПУ, а також від S1 до S2 і D2 за EN-стандартом.
 • Сейфи для вогнестійкості та зламостійкості. Це найнадійніші сейфи, які забезпечують комплексний захист. Вони є оптимальним вибором для будинку, оскільки забезпечують суміщений захист від пожежі та злому.
 • Меблеві сейфи. Ці компактні сейфи можуть бути легко приховані всередині меблів та підходять для зберігання невеликих цінностей.

Критерії вибору сейфа для дому

При виборі сейфа для дому слід враховувати такі критерії:

 • Розмір та обсяг. Виберіть сейф, який підходить для вашого обсягу цінностей, що зберігаються. Не забудьте врахувати зростання вмісту у майбутньому.
 • Тип захисту. Визначтеся, які види захисту вам потрібні — вогнестійкість, злостійкість або обидва види захисту (переважно, якщо дозволяє бюджет — такі моделі сейфів найдорожчі).
 • Монтаж. Вирішіть, чи будете ви встановлювати сейф у підлогу або кріпити його до стіни. Це важливо для забезпечення стабільності та надійності. Важливо: не варто монтувати сейф до суміжної стіни із сусідами, якщо йдеться про квартиру.
 • Замок та ключ. Виберіть сейф із надійним замком і зберігайте ключі в надійному місці, щоб запобігти доступу сторонніх осіб.
 • Бренд та надійність. Придбайте сейф у надійних виробників із гарною репутацією.
 • Бюджет. Врахуйте свої фінансові можливості при виборі сейфа, але пам'ятайте, що це інвестиція в безпеку.


Купити сейфи з доставкою

У магазині "TOPZAMOK" ви можете підібрати для себе сейфи провідних виробників, таких як Ferocon, Griffon, Valberg, Mottura, Safetronics та інших. Кожен сейф має свій сертифікат якості, взломостійкості та вогнестійкості. А ми, з нашого боку, гарантуємо клієнтам оригінальність продукції.