Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Straj

Вхідні двері "Straj" - сталеві двері для квартир та приватних будинків

Вхідні двері створюють перше враження про будинок. Перш, ніж гості й знайомі зайдуть в ваше житло, вони неодмінно оцінять якість і красу вхідних дверей. Яким би воно не було всередині, спочатку про будинок судитимуть саме за зовнішнім виглядом дверей і особливостям їх обробки.

Виготовлення вхідних дверей Straj ґрунтується не тільки на сучасних технологіях, а й на багаторічному досвіді та зборі відгуків клієнтів, які дозволяють поліпшувати якість продукції, що випускається. В результаті були розроблені кілька лінійок дверей - починаючи від сегмента економ і закінчуючи солідними броньованими дверима класу преміум.

Якщо ви вирішили купити вхідні двері в Україні, можете познайомитися з колекцією товарів і вибрати найбільш відповідний для себе варіант.

Колекції вхідних дверей ТМ «Страж»

Двері Straj представлені чотирма лінійками. Вони є найбільш вдалим поєднанням ціни \ якість, мають кілька додаткових опцій по зміцненню конструкції та пропонує незвичайні дизайнерські рішення з установкою зовнішніх світлодіодних лінійок для підсвічування коридору.