Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Умови повернення та обміну

Повернення та обмін продукції здійснюється згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець може звернутися до Магазину, де придбав товар у двох випадках:

1. Товар має суттєвий недолік (Стаття 8.) Протягом гарантійного терміну в товарі виявлено суттєвий недолік, який унеможливлює або неприпустимо використання товару за призначенням. Недолік виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин та при цьому наділений хоча б однією з наведених нижче характеристик:

  • сервісний центр продавця не може усунути дефект;
  • сервісний центр виробника не може усунути дефект протягом 14 днів;
  • після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати якісь функції.

При дотриманні однієї з вищезгаданих умов проводиться повернення або обмін товару. В інших випадках необхідно звертатися до сервісного центру та скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування, якщо вона передбачається.

2. Товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором чи іншими причинами не може бути використаний за призначенням. (Стаття 9.)

  • на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;
  • товар не був у використанні, тобто є новим та з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не враховуючи дня покупки;
  • збережено товарний вид продукції, його споживчі якості, збережено всі аксесуари, компоненти та документацію, що входять до комплектації товару, не порушено їх упаковку, пломбу та ярлики.

Зі списком товарів, які не підлягають поверненню чи обміну, Ви можете ознайомитись у додатку 172-94-п до ЗУ «Про захист прав споживачів».