Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Наявність

Охоронна сигналізація

Сторінок

Охоронна сигналізація - це комплекс пристроїв швидкого реагування на будь-яке порушення безпеки вашої власності.
Сьогодні системи сигналізації це не лише сирени та датчики руху, але і ряд інших модулів, що значно розширюють сферу захисту вашого житла.
Сучасні системи безпеки включають як звичайні камери і датчики для охорони приміщень та вулиці, але й захист від потопу, а також від пожежі.

Центральна система

Головним пристроєм сучасної сигналізації є хаб або централь - високотехнологічний "розумний" пристрій, здатний контролювати всі підключені датчики та пристрої, виконувати сценарії та своєчасно інформувати власника та центр охорони.
Централи за допомогою модулів інтеграції можуть бути включені вже наявні системи "розумного" будинку, розширювати зону покриття за допомогою ретрансляторів, а також бути частиною домашньої автоматизації.
Слідкувати за порушенням периметру, розбиттям скла, відкриттям дверей, протіканням води, витоком газу, пожежею, а завдяки комбінованим датчикам з камерою - надсилати фото та відео подій.

Управління сигналізацією

Керування сигналізацією може здійснюватися за допомогою кодових клавіатур, тривожних кнопок, а також різних брелоків, здатних не лише увімкнути \ вимкнути охорону, а й перемикати режими та сценарії.

Простота встановлення, легкість підключення та відповідність усім сучасним стандартам стійкості і безпеки роблять сучасні охоронні сигналізації необхідною частиною вашого спокою.