Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Бухгалтерські сейфи

Бухгалтерський сейф – спеціалізований вид сховища, який орієнтований на зберігання бухгалтерської звітності, документації, особових справ працівників тощо. Його головна відмінність – розмір. Бухгалтерські сейфи, як правило, місткі.

   До їх відмінностей можна віднести наявність полиць, всередині сховища, які виймаються або переставляються по висоті. Це полегшує зберігання папок різних розмірів. До таких шаф також можна додати тримачі, роздільники, підставки.

Конструкція бухгалтерських сейфів

   Виготовляються сейфи зі сталі, а верхній шар покривається полімерно-порошковою сумішшю, що захищає корпус від корозії та зовнішніх пошкоджень.

   За своєю конструкцією бухгалтерські сейфи можуть бути зварні та збірно-розбірні. Зварні міцні, важкі та витримують підвищене навантаження. Другий варіант менш практичний, але чудово підійде для частих транспортувань.

   Один з небагатьох видів/сейфів, який може складатися з 2х і більше дверей. Як правило, вони розташовуються один над одним. Але є моделі, які поділяються на дві вертикальні зони.

Купити бухгалтерський сейф

   Асортимент магазину TOPZAMOK великий, тому кожен може знайти відповідний варіант, виходячи з ціни або розміру. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте. Ми гарантуємо якість сейфів та довгий термін служби.