Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Winkhaus

Група Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG сьогодні – це міжнародна компанія-виробник віконної та дверної фурнітури, яка пропонує своїм клієнтам рішення світового рівня. Вікна та двері мільйонів будинків по всьому світу оснащені продукцією цієї марки.

Інновації та якість – це ті цінності, якими Winkhaus пишається протягом всієї 160-ти річної історії. На даний час компанією керує 5-е покоління засновників та співвласників: Софія та Тільман Вінкхауси (Winkhaus).

Група Winkhaus сьогодні – це п’ять компаній у Німеччині та міжнародні дочірні компанії у восьми країнах. Виробничі комплекси Winkhaus знаходяться у трьох містах Німеччини: Тельгте (Telgte), Мюнстері (Münster) та Майнінгені (Meiningen). У місті Тельгте розташовано найбільший з них. На ньому випускаються комплектуючі для віконної фурнітури. Виробництво Winkhaus у Мюнстері (Münster) спеціалізується на виготовленні механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Це підприємство має дві окремі фірми з власними сервісними інженерами та програмістами у німецьких містах Кріфтель (Kriftel) та Шпайхінген (Spaichingen). У Майнінгені (Meiningen) проектуються та виробляються дверні замки із багатоточковим замиканням.

В Україні продукція Winkhaus представлена з 1996 року. З 2003 ми розпочали діяльність через свою дочірню компанію ТОВ «Вінкхаус Україна» і сьогодні впевнено займаємо провідну позицію постачальника фурнітури на віконному ринку України.