Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Серія

Скидання фільтрів

Накладні замки

Сторінок

Замок накладний, встановлюється з внутрішньої сторони дверей, вони дещо простіше в установці і не поступаються стійкістю своїм врізним побратимам. Бувають двох видів - із сувальдами та циліндровим секретом.
У випадку з сувальдним товщина дверей варіюється від довжини ключа і лежить в межах описаних виробником, відповідно і ключ більше ніж у врізних. До переваг варто віднести глибину розміщення секретної частини, до такої серцевини важко підібратися відмичкою.
Моделі із сердечником менш поширені. У такому замку між замковою частиною та циліндром присутня планка, що передає обертання від ключа на регелі. Від товщини дверей залежить довжина планки, але сам секрет зовні.
Основною перевагою накладного замка перед врізними є можливість встановити його на двері невеликої товщини, при цьому стійкість у місці установки не постраждає. Адже накладному замку не потрібна ніша всередині полотна, а в деяких випадках розмір отвору для секретної частини можна звести до мінімуму. Такі замки ідеально підійдуть для інших дверей, виготовлених із дерева. З недоліків, хіба що, зовнішнє розташування, що може псувати зовнішній вигляд дверей.
Накладні замки у нашому магазині представлені у широкому асортименті. Як сувальдні так і циліндрові, механічні, електромеханічні, і магнітні. Також великий вибір замків для обладнання та шаф для виробничого інструменту. Наші консультанти допоможуть вам купити накладний замок під будь-які потреби.