Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Встановлення

Значущість правильної дверної фурнітури

Дверна фурнітура не лише виконує практичну функцію, але і є важливим елементом дизайну інтер'єру. Від вибору ручок, петель, засувів залежить не тільки зовнішній вигляд дверей, але і їх функціональність, безпека та довговічність служіння.

Основні етапи встановлення:

  • Вибір обладнання, фурнітури: Залежно від типу дверей та інтер'єру приміщення вибираємо підходящі ручки, засуви, петлі.
  • Підготовка дверей та поверхонь: Перед встановленням важливо забезпечити правильне позначення місць під фурнітуру та підготувати необхідні інструменти.
  • Монтаж петель та іншого: Встановлюємо петлі так, щоб двері легко відкривалися і закривалися, не зачіпаючи за коробку або підлогу.
  • Установка ручок, засувів та іншого додаткового обладнання: Після монтажу петель переходимо до встановлення ручок та засувів, дотримуючись інструкцій виробника.

Рекомендації та обслуговування

Після встановлення будь чього (дверної фурнітури, інше) важливо періодично перевіряти її стан та, при необхідності, змащувати рухомі частини. Це допоможе забезпечити довговічну та надійну роботу вашої дверної системи. Не забувайте також про необхідність використання якісних матеріалів та фурнітури.
Якщо вам потрібно замінити циліндри у вашому замку, рекомендуємо купити його в магазині "TOPZAMOK".