Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Меблеві сейфи

Сторінок

   Сейфи давно перестали бути лише атрибутом зберігання паперів в офісах. Тепер вони можуть бути надійним місцем для цінних речей у будь-якому будинку! Найбільш підходящим для цього варіантом є меблеві сейфи.

Що таке меблеві сейфи

   Це особливий вид, не схожий на звичні металеві ящики в магазинах або банках. Він має більш акуратні форми та компактні габарити. Меблеві сейфи можна розмістити буквально у будь-якому куточку квартири. Єдиною необхідною умовою для них є кріплення до чогось із предметів інтер'єру. Власне звідси й пішла їхня назва.

Такі сейфи вже оснащені зручними «вушками» на задній панелі, які відмінно фіксують ящик до стіни. Монтаж не триватиме багато часу, але забезпечить додаткову безпеку!

   Меблеві сейфи призначені для зберігання невеликих речей, наприклад, ювелірних прикрас, грошей, паперів. Вони можуть трохи відрізнятися за розміром, а також внутрішнім наповненням. Деякі моделі мають додаткову полицю або ще одне відділення з окремим замком.

Конструкція меблевих сейфів

Обов'язковою умовою якісного та безпечного меблевого сейфа є товщина зовнішніх стінок 2-4 мм. Виготовляються вони із міцної сталі.

Такі сейфи виглядають наступним чином: корпус робиться одностінним, для його виготовлення використовується сталь, товщина якої становить від двох до чотирьох міліметрів. При цьому двері сейфа складаються з 2-х листів металу, ширина яких 4-10 мм та 2мм. А також більшість моделей оснащено вогнетривким матеріалом усередині.

Види меблевих сейфів

Розрізняють 3 основних типи: одностінні, вогнестійкі і злостійкі. Звичайно, кожна з моделей має свої переваги та свою ціну. Тому робити вибір варто насамперед орієнтуючись на завдання, які він має виконувати.

   Купити меблевий сейф будь-якого розміру, дизайну та ступеня безпеки можна в нашому магазині. У даному розділі ви знайдете меблеві сейфи, призначені для дому та офісу. За детальною інформацією щодо кожної моделі та консультацією перед покупкою звертайтесь за вказаними номерами телефону.