Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Гарантійні зобов'язання інтернет-магазину

Гарантійні зобов'язання інтернет-магазину

Гарантійний термін
   - Гарантійний термін на продукцію вказуеться в гарантійному додатку або на етикетцi товару. Срок початку гарантii вважаеться дата монтажу, зазначеної у гарантійному талоні. Якщо відмітки про монтаж немає, гарантійний термін вважається від дати продажу.

Ремонт
   - У гарантійний період ремонт несправних виробів здійснює безкоштовно фірма-продавець.
   - Несправні деталі в гарантійний період безкоштовно ремонтують або замінюють на нові. Питання про доцільність їх заміни або ремонту вирішує фірма-продавець. Замінені несправні деталі переходять у власність фірми-продавця.
   - Після закінчення гарантійного терміну фірма-продавець завжди готова запропонувати Вам свої послуги.

Гарантія не надається:
   - Якщо закінчився термін гарантійного обслуговування.
   - У випадку, якщо несправність виникла в результаті недотримання споживачем правил експлуатації.
   - Якщо несправності виникли внаслідок порушення покупцем умов експлуатації та зберігання, в тому числі:
      - вихід з ладу виробу через обставини нездоланної сили (пожежі, природні катастрофи тощо);
      - пошкодження виробу в результаті неправильного транспортування;
      - пошкодження виробу в результаті аварійного відкриття або спроби зламу замка чи дверей;
      - пошкодження виробу в результаті неправильного встановлення;
      - потрапляння всередину сторонніх предметів рідин, комах, тварин і т.п.;
   - Якщо ремонт виробу а також дублювання ключів здійснювали не уповноважена організація або особа.
   - У разі втрати кодової картки або гарантійного талона.
   - При порушенні гарантійних пломб і наклейок, встановлених на виробі заводом-виробником.
   - У разі якщо в гарантійному талоні були внесені зміни або виправлення, не завірені печаткою і підписом продавця або сервісного спеціаліста.
   - Гарантія не розповсюджується на:
      - елементи живлення,
      - з’єднувальні кабелі,
      - картки (з магнітною стрічкою, ІС, безконтактні) до електронних замків.

Умови зберігання, транспортування та термін придатності.
   - Вся продукція повинна зберігатись в упаковці постачальника у приміщеннях, які опалюються та вентилюються при температурі від +5°С до +40°С та відносній вологості повітря до 80% при відсутності у повітрі кислотних, лужних або інших агресивних домішок. На упаковку не припускається потрапляння прямих атмосферних опадів.
   - Транспортування всієї продукції допускається всіма видами критого транспорту при виконанні правил перевезень вантажів, діючих на кожному виді транспорту.
   - Термін придатності (термін служби) товару за умови дотримання правил зберігання та експлуатації складає не менше двох років та може бути значно подовжений при завчасному обслуговуванні та правильній експлуатації. Після закінчення терміну експлуатації виріб повинен бути утилізований з дотриманням норм захисту навколишнього середовища.

Умови експлуатації для деяких товарів.

Циліндри замкові
Умови експлуатації:
   - Виходячи з вимог безпеки, циліндр не повинен виступати більше ніж на 1 мм за площину дверей. Для вхідних дверей рекомендується ЗАВЖДИ використовувати якісні захисні комплекти фурнітури з протектором циліндра.
   - Користуйтеся тільки фірмовими ключами і дублікатами, виготовленими у Локсмайстер-партнера.
   - Використовуйте ключі тільки для відмикання замків. У жодному разі не застосовуйте ключі для відкривання пляшок тощо.
   - Не допускайте забруднення ключів. Бруд, що потрапив усередину замкового механізму, негативно впливає на його роботу. У разі користування забрудненим ключем можливе довільне перекодування системи «Світлофор».
   - Не намагайтеся відкрити циліндр невідповідним ключем. Не користуйтесь зігнутими ключами.
   - Ніколи не вставляйте в циліндр сторонні предмети.
   - Циліндр упродовж усього терміну експлуатації НЕ потребує змащування. Змащування циліндра маслом або іншими мастильними речовинами категорично заборонено. Це призводить до погіршення його роботи та швидкого виходу з ладу. У разі виникнення питань щодо роботи циліндра одразу звертайтеся до Локсмайстер-партнера.
   - Не використовуйте ключ замість ручки для відчинення та зачинення дверей.

Корпуси замків. Замки для обладнання. Замки. Накладні чи врізні замки. Фурнітура.
Умови експлуатації:
   - Циліндр - це лише один з компонентів замкової системи. Для її якісної роботи потрібно щоб усі елементи (циліндр, замок, фурнітура) були професійно встановлені, справно працювали і чітко взаємодіяли між собою. За умови правильного встановлення замок має приводитись у дію ключем без зайвих зусиль. Ригелі замка мають вільно рухатися без будь-якого зусилля і чітко потрапляти у відповідні отвори у дверній коробці.
   - Уникайте спроб зачинити двері з висунутим ригелем замка. Це призводить до деформації ригеля та робить неможливим користування замком. У разі виявлення ознак порушення нормального функціонування замка не намагайтесь самостійно усунути несправність. Звертайтеся до Лок-смайстер-партнера.

Висячі замки
Умови експлуатації:
   - Застосовуйте висячі замки тільки з якісними навісами. Найвищий, рівень стійкості від зламу забезпечують замки з інтегрованим протектором дужки або комплект з висячого замка і спеціального протектора, який повністю захищає корпус замка та дужку від доступу до них. Хоча всі замки мають отвори для виведння вологи, що може потрапити до його внутрішніх частин, рекомендовано застосовувати елементи, що захищають замок від прямого потрапляння дощу та снігу.
   - У зимовий період допускається використання рідких аерозольних мастил типу WD-40, LQ-40 для змащування механізму та циліндру висячого замка для запобігання замерзанню вологи всередині замка. Під час користування замком запобігайте падінню замка з вставленим у ньому ключем - це може призвести до деформації або поломки ключа.

Вхідні сталеві двері
Умови експлуатації:
   - Захист від зламу та надійну роботу забезпечують не тільки якісні двері, а й замки та фурнітура, якими вони обладнані, а також кваліфікований монтаж дверей.
   - Для подовження терміну експлуатації дверей, збереження фурнітури, замків, тепло/звукоізоляції комплектуйте двері дотягувачем.
   - Замикайте двері тільки після того, як переконаєтесь, що вони повністю зачинені. Забороняється зачиняти двері з висунутими ригелями.
   - Для уникнення появи люфта ручки потрібно періодично підтягувати гвинт кріплення ручки.
   - Не допускається експлуатація дверей у приміщеннях із будівельним пилом або підвищеною вологістю без захисту дверного полотна.
   - Догляд за декоративними панелями здійснюйте відповідно до вимог з догляду за дерев’яними виробами.
   - Над дверима, встановленими ззовні приміщення, потрібно встановити навіс для захисту полотна від прямого попадання дощу та снігу.
   - Для встановлення будь-яких додаткових пристроїв чи декоративних елементів на двері звертайтеся тільки до Локсмайстер-партнера.

Універсальні замки Knock N’Lock
Умови експуатації:
   - Для відмикання замка потрібно набрати код доступу на ключі-брелоку та передати його на замок. Не розголошуйте код доступу стороннім. Хто не знає коду, той не зможе скористатися вашим ключем.
   - Під час програмування замка встановіть майстер-код, який буде відомий тільки Вам. Всі подальші операції програмування замка, записи до замка нових ключів-брелоків та кодів доступу можливі тільки за допомогою актуального майстер-коду. За допомогою майстер-коду Ви маєте можливість прописати до замка новий ключ-брелок у разі втрати свого ключа. Запишіть майстер-код та зберігайте його у безпечному місці. Якщо Ви забудете його, перепрограмування замка або повернення до заводських установок буде неможливим.
   - Автономне живлення замка забезпечується літієвим елементом стандарту 123А, який забезпечує роботу замка до 4 років за умови 10-разового відмикання на добу. Ознакою низького рівня елементів живлення є затримка спрацювання замка на відмикання на кілька секунд, а також світлодіодна індикація, якщо вона передбачена конструкцією визначеної моделі. В цьому разі потрібно при першій можливості замінити елемент живлення (замок забезпечує ще тиждень роботи). Завжди використовуйте якісні елементи живлення.

Карткові, кодові та біометричні замки. Кодові панелі та зчитувачі безконтактних карток. Сейфи.
Умови експлуатації
   - Уважно вивчіть інструкцію з програмування та користування перед початком експлуатації. Всі операції з програмування та перевірки роботи виконуйте при відчинених дверях. Якщо є підозра, що код доступу став відомим стороннім особам,- негайно змінить його. Більшість електронних замків та сейфів мають механічний ключ для відмикання у разі відмови електроніки.
   - Тримайте ключ у відомому тільки Вам місці. Ніколи не тримайте механічний ключ від сейфа всередині сейфа.
   - Усі електронні пристрої замикання з автономним живленням мають індикацію низького рівня елементів живлення. Завчасно замінюйте їх. Використовуйте тільки якісні елементи живлення. У разі заміни елементів живлення дотримуйтеся вказаної полярності.
   - У разі «некоректного» функціонування звертайтеся до Локсмайстер-партнера,
   - Використовуйте блоки живлення вказаного в інструкціях номіналу.

Електромеханічні заскочки. Електромеханічні замки. Магнітні замки.
Умови експлуатації:
   - Для живлення електромеханічних та електромагнітних пристроїв використовуйте тільки зазначені в інструкціях джерела струму.
   - Дотримуйтеся полярності приєднання джерела живлення.
   - Потужність блока живлення має бути на 15-20% більшою за сумарну потужність споживання пристроїв замикання та керування.
   - У разі застосування джерела живлення номіналом, що відрізняється від вказаного у технічній документації, Ви втрачаєте право на гарантійне обслуговування.

Автоматика дверна. Дотягувачі дверей. Пристрої антипаніки.
Умови експлуатації:
   - Клас потужності дотягувана або автоматики має відповідати вазі та ширині дверей.
   - Монтаж та регулювання потрібно виконувати чітко дотримуючись технічної документації.
   - Не намагайтеся прискорити зачинення дверей, на яких встановлено дотягувач. Це призводить до збільшення внутрішнього тиску всередині дотягувана та витоку рідини. При регулюванні дотягувана категорично забороняється викручувати гвинти регулювання швидкостей таким чином, щоб вони виходили за поверхню корпусу. Це призводить до витоку робочої рідини, порушення нормального функціонування та втрати гарантії.

 
 
Стаття - стосується категорій товарів .