Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Врізні замки

Врізні замки переважно надійне та естетичне з погляду дизайну рішення. Такі замки монтуються у дверне полотно та більш захищені від силового злому. Переважно, основним замком ставити саме врізні, вони можуть бути сувальдними або з циліндром. Замок з циліндром простіше в обслуговуванні, і при необхідності заміни секретна частина легко замінюється на нову, в сувальдному замку циліндр відсутня, і в разі поломки, доведеться змінювати замок повністю. Додаткові замки простіші в конструкції, і як правило є циліндровими. Не варто заощаджувати на основному замку, адже саме він стане першою перепоною для зломщика, вторинний же послужить вам ще одним захистом, на випадок якщо ви довго відлучаєтесь, або виходу з ладу основного. Моноблокові замки можуть включати два механізми, і служити основним і додатковим одночасно. Моноблок може стати гарним компромісом зручності та надійності.
Треба розуміти, що надійному замку повинні відповідати і надійні двері. Перш ніж вибрати замок, варто визначитися з тим, яка відповідальність на нього покладається. Наднадійний механізм у хистких дверях не виправдає очікувань, як і навпаки. Броньовані двері з хорошими петлями варто доукомплектувати дорогим надійним замком від виробника, що зарекомендував себе.
Купити замок будь-якого типу з офіційною гарантією та професійною консультацією можна у нашому магазині. Ми готові проконсультувати Вас з будь-яких питань та допомогти підібрати якісний замок під будь-які вимоги. Додатково встановлюємо системи розмежування доступу Майстер-ключ або Один ключ.