Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Навісні замки

Навісні замки підходять для замикання воріт, хвірток та підсобних приміщень, у разі неможливості врізати або поставити накладну. Традиційно амбарний замок є дугою, яка огинає петлі або прутки полов, що замикаються. Популярність замок висячий завоював завдяки простоті установки, різноманіттю форм та розмірів. Існують вони як із напівкруглою дугою так і з прямим прутом і підходять для різних місць встановлення. Є замки із захисною чашею або накладками, з ланцюгом чи тросом замість дуги, з ключем та кодовим секретом.
Гаражні ворота часто замикалися саме такими замками, тому їх ще називають гаражні замки. У гаражних кооперативах, що охороняються, де не потрібен особливий захист від розтину, вони традиційно використовуються автолюбителями через свою простоту і легкість заміни.
У приватному секторі їх використовують як замок хвіртки. Висячі замки, як правило, не дорогі, і якщо Вам необхідно замикати безліч дверей, то в цьому випадку, можна суттєво заощадити.
Тим не менш, надійність залежить від місця встановлення. Петлі за які чіпляється замок дуже вразливі, і про їхню надійність варто подбати. Адже закритий, навіть найнадійніший замок легко збити з хистких петель.
У нашому магазині навісні замки від провідних виробників та експертів у замковій сфері. Ми пропонуємо лише якісні замки, за надійність яких можна не пережувати. Але перш ніж його купити, варто подбати і про стійкість дверей.