Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Електромеханічні замки

Електромеханічні замки - це замки, в яких відмикання ригелів відбувається елементом керованим подачею напруги. Поділяються вони на електромагнітні та приводні. У ситуації коли зникає енергозабезпечення електронна частина замку або відчиняє або зачиняє двері. Соленоїди (електромагніти), що залишають замок не замкненим, таке положення називається "нормально-відкрите". Моторні (привідні) замки, при втраті сигналу тримають двері зачиненими - "нормально-закритий" стан, при цьому відмикати їх можна ключем або ручкою.
Вибираючи електромеханічний замок потрібно визначитися з місцем його монтажу, залежно від прохідності, варто віддати перевагу тому чи іншому вигляду. Так електромагнітні мають більшу швидкість реакції на керуючий сигнал, тобто, відкриття та закриття відбувається швидше ніж у моторного.
Відкриватися вони можуть різними способами - магнітним ключем, картою або кодом з клавіатури, так само, зсередини - поворотом ручки або натисканням на кнопку. Не виключено і керування пультом дистанційно. Порівняно зі стандартними, електромеханічні більш надійні та зручні, з їх допомогою можна легко розмежовувати та контролювати доступ, інтегрувати у загальну охоронну систему. До недоліків можна віднести залежність від підключення електромережі та необхідність забезпечувати автономне живлення для більшої надійності.
Купити електромеханічний замок будь-якого типу можна у нашому магазині. Ми пропонуємо від простих моторних з кнопкою та циліндром до складних соленоїдних з кодовою клавіатурою, що відкриваються спеціальною картою, магнітним брелоком та відбитком пальців. У нас є рішення для дистанційного відкриття дверей, роботи із замком за допомогою смартфона, а також системи, що замінюють традиційні циліндри у вже встановлених замках.