Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Врізні броненакладки

         Врізні броненакладки для циліндрових замків прийнято вважати максимальним надійним способом захисту механізму від силового злому. За своєю конструкцією врізна броненакладка встановлюється вглиб дверного полотна, прилягаючи впритул до корпусу замка або до листа металу під зовнішнім декоративним покриттям. Корпус накладки виготовляється з литої гартованої сталі, для додаткового посилення корпусу в деяких моделях використовуються сталеві кульки, марганцеві пластини, що значно знижує прохідність свердла під час свердління. Крім того, наявність накладки для циліндра суттєво ускладнює роботу відмичкою.
         Врізні накладки для сувальдного замку покликані захистити пластини від вандального втручання. Як правило, такий захист представлений у вигляді врізної накладки зі сталевою пластиною, що перекриває замкову щілину. Відкрити її можна спеціальним ключем. У закритому стані у зловмисників повністю відсутній доступ всередину замку, сама пластина виготовляється з гартованої сталі і здатна протистояти свердлінню.
         В асортименті магазину TOPZAMOK тільки оригінальні накладки від провідних виробників захисної фурнітури DiSec, Azzi fausto, Mul- інших. Купити врізну накладку та визначитися з моделлю вам допоможуть наші консультанти.

заказать броненакладки