Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Збройові сейфи

   Збройові сейфи – обов'язкова умова для отримання ліцензії на володіння зброєю. Ці моделі мають особливу форму, розмір і хорошу міцність, щоб запобігти небажаному доступу до вмісту. Тому перед покупкою зверніть увагу на основні вимоги до цього виду сейфів.

Особливість збройових сейфів

   Відмінність таких сейфів від інших у внутрішній конструкції. Моделі мають довгий вертикальний відсік для рушниць і т.п., і трохи дрібніших, розділених перегородками, для боєприпасів.

   Збройові сейфи – вид, який повинен відповідати особливим вимогам.

Основні вимоги

   Допускається застосування кодових замків, механічних, електронних та ключових Ці сейфи повинні бути місткими і мати спеціальні відсіки для патронів, пороху та інших боєприпасів.

   Неважливо, який вид зброї Ви зібралися зберігати, будь то мисливська гвинтівка або інструменти для самооборони, важливо, щоб вона зберігалася в безпечному місці.

Купити збройовий сейф

   Правильно визначитися з вибором, і взяти модель, що максимально відповідає Вашим вимогам, допоможуть менеджери магазину TopZamok. Перед кожною купівлею вони проводять консультацію клієнта. Вартість збройових сейфів залежить тільки від його розміру та зовнішнього вигляду.