Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Офісні сейфи

   Офісні сейфи – місце зберігання всіх важливих документів та речей компанії. У таких схованках прийнято тримати особисті справи співробітників, їхні трудові книжки, печатки, зарплати тощо. На відміну від домашніх моделей, сейфи для офісу більш місткі, і відповідно важчі.

   Вони мають надійну систему замикання та високоміцні стінки корпусу. Виготовляється офісний сейф із композитних матеріалів. Зовні моделі можна назвати презентабельними, а варіантів їхнього дизайну на сьогоднішньому ринку представлено безліч! Тому вибрати відповідну модель не складе труднощів.

   Офісний сейф з легкістю можна сховати, прикріпивши його до стінки шафи, столу, і навіть підлоги! А можна зробити його особливим елементом інтер'єру, розмістивши на чільному місці.

Особливості офісних сейфів

    Як і інші категорії сейфів, офісні мають свої особливості. Зокрема, всередині вони можуть мати єдиний простір або бути розділеними на кілька відсіків за допомогою полиць та перегородок. Другий варіант вважає більш зручним та поширеним.

   Замок на офісному сейфі може стояти один з двох видів замків ( ключовий або кодовий), або обидва одночасно. У свою чергу кодові замки поділяються на електронні та механічні. Якість кодового замку залежить від кількості комбінацій, які він готовий підтримувати. Чим більше, тим надійніше! Також більшість кодових замків мають автоматичне блокування у разі несанкціонованого проникнення в сейф.

Важливо пам'ятати, що зловмисники частіше намагаються не зламати сейф на місці, а винести його з приміщення. Тому на багатьох моделях передбачені зручні анкерні кріплення для монтажу сейфа до стіни або підлоги.

Ціна офісних сейфів

   Цей критерій залежить від розміру, матеріалу покриття, типу використовуваного замку та обладнання! Потрібно розуміти, що чим дорожча модель, тим вона надійніша. За детальною консультацією звертайтесь за телефонами, вказаними у шапці сайту.

   Наш магазин має великий вибір моделей, які у швидкі терміни відправить у будь-яку точку України.