Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Скидання фільтрів

Банківські сейфи

   Банківські сейфи, незважаючи на назву, підійдуть для заснування будь-якого типу. Це модель із підвищеним ступенем захисту.

Відмінність банківського сейфу від інших

   Банківський сейф, перш за все, повинен реалізувати ряд завдань, які згодом забезпечать його особливий рівень безпеки. Такі моделі мають специфічну конструкцію замків та велику товщину стінок. Вони найчастіше обладнані автоматичним пристроєм, який спрацьовує під час спроби злому сейфа.

   Банківські моделі особливо міцні і можуть перенести удари кувалди, вплив автогену і навіть динаміт.

Особливості банківського сейфа

Особливість конструкції полягає в тому, що навіть після зрізання петель, захисні властивості сейфа не стають гіршими. А його замки мають надійний захист від висвердлювання та моментально блокуються при спробі вибивання. Обов'язкова умова кожного банківського сейфа - клас злостійкості від другого і від.

   Усередині такі сейфи можуть мати одну або кілька полиць, вертикальні перегородки, а також невеликі відсіки, оснащені додатковим замком.

Купити банківський сейф

   Магазин TopZamok пропонує великий вибір сучасних сейфів різної цінової політики, розміру та дизайну. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібну модель, орієнтуючись на побажання клієнта! Заходьте до розділу та вибирайте. Ціни на сейфи Вас безперечно порадують!