Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Зміна розміру циліндрів / накладки

Чому може виникнути потреба в зміні розміру циліндра?

При заміні старих дверей на нові часто виникає ситуація, коли старий циліндр не підходить за розміром. Товщина нових дверей може відрізнятися, а отже, і довжина циліндра, яка потрібна для нормальної роботи замка. Не завжди це зовнішні параметри дверей, іноді конструкція самого замка в нових дверях може вимагати інший розмір циліндра.

Переваги модулярних циліндрів

  • Універсальність: Однією з основних переваг модулярних циліндрів є їхня універсальність. Це означає, що вони можуть легко налаштовуватися під різні розміри дверей.
  • Економія коштів: Замість того, щоб купувати новий циліндр, можна просто змінити модуль, що дозволяє заощадити кошти.
  • Швидкість встановлення: Зміна модуля у модулярних циліндрах зазвичай займає небагато часу, і вам не потрібно звертатися до спеціаліста.
  • Висока безпека: Незважаючи на можливість зміни модуля, модулярні циліндри надійні і забезпечують високий рівень безпеки.

Як правильно вибрати розмір модулярного циліндра

При виборі розміру модулярного циліндра важливо правильно зміряти товщину дверей і відстань між отвором під ключ та краєм дверей. Це допоможе визначити, який розмір циліндра потрібен для вашого замка. Також рекомендується враховувати конструкцію самого замка, тому що не всі модулярні циліндри підходять для всіх замків.

При виборі циліндра для дверей завжди намагайтеся вибирати якісні та надійні моделі. І, звісно, завжди можна звертатися до досвідчених консультантів для поради. Нагадуємо, що в магазині "TOPZAMOK" ви знайдете великий вибір якісних модулярних циліндрів. Не економте на безпеці свого будинку!