Шановні клієнти! Магазин та Сервісний центр працює у штатному режимі!

Акції Відео огляди Контакти Новини Доставка та оплата Гарантія Блог

Серія

Доводчики дверні

Сторінок

         Дверні доводчики - найпопулярніше рішення автоматичне закриття дверей всіх типів. Автономні системи, відносно прості в монтажі, що не вимагають додаткового зовнішнього живлення, дозволяють не залишати двері відчиненими, тим самим Ви завжди будете впевнені у своїй безпеці та збереженні внутрішнього мікроклімату приміщення. Завдяки різноманіттю модельного ряду і функціоналу, що розширюється за допомогою аксесуарів, доводчики для дверей знайдуть своє застосування в квартирах і офісах, на зовнішніх і внутрішніх дверях.
Широкий спектр дизайнерських і функціональних рішень, дозволять підібрати автоматичну систему закриття дверей під будь-які потреби - від міжкімнатних, до вхідних у місцях з підвищеною прохідністю. Дверні доводчики це складні системи, з різними типами тяг, механізмами та принципами роботи. Важливо розуміти, що складніша і надійніша система, тим вищою буде її вартість. Проте існує безліч компромісних рішень, що дозволяють підібрати модель під будь-який бюджет.
         Накладні, приховані врізні та підлогові для всіх типів дверей і способів встановлення. Вибираючи відповідний, слід спочатку визначитися з місцем монтажу і виміряти вагу і ширину дверного полотна, адже від цього залежатиме клас і модель доводчика.
Клас доводчика залежить від ваги та ширини дери:

  • 1 клас: ширина 750мм. вага 20кг
  • 2 клас: ширина 850мм. вага 40кг
  • 3 клас: ширина 950мм. вага 60кг
  • 4 клас: ширина 1100мм. вага 80кг
  • 5 клас: ширина 1250мм. вага 100кг
  • 6 клас: ширина 1400мм. вага 120кг
  • 7 клас: ширина 1600мм. вага 160кг
  • Мимо поділу на клас бувають доводчики з паралельною тягою, доводчики зі стандартною тягою, доводчики зі ковзною тягою, і доводчики зі стандартною тягою з фіксацією. Купити систему автоматичного закриття дверей у магазині TopZamok допоможуть наші консультанти. Ми пропонуємо широкий асортимент таких виробників як Ryobi, Abloy, Iseo, Dorma та безлічі інших. Лише оригінальна продукція провідних брендів.